Úvod > Aktuality

Aktuality

Co zajímavého se kdy v obci dělo? Kde najdete důležité informace potřebné pro komunikaci s obcí? Kdy bude nejbližší obecní akce? Prostě mnoho důležitých i zajímavých informací ze života Obce Bílá.

2 Starší

Slavnost hasičských praporů

V sobotu 16.10.2021 v 10 00 hodin se uskutečnila před libereckou radnicí největší akce dobrovolných hasičů okresu Liberec v tomto roce. Akce pod záštitou primátora města Liberce Jaroslava Zámečníka si kladla za cíl veřejně poděkovat dobrovolným hasičům za nejen stálou připravenost na pomoc při mimořádných událostech (požáry, povodně apod.) ale i za jejich pomoc obcím a společnosti v uplynulém období v boji s covidem.

Publikováno 9. 12. 2021 11:17

Naše malebná obec se může pochlubit novým promo videem!

Publikováno 4. 1. 2021 15:18

Hasiči radí občanům

V této sekci budou uveřejňovány informace a rady Hasičského záchranného sboru v souvislosti s požární ochranou v běžném životě občanů.

Publikováno 10. 1. 2020 9:55

Seniorská obálka

Jedná se o tiskopis, ve kterém si každý senior nebo zdravotně postižený může vyplnit základní informace o svém zdravotním stavu, lécích, které užívá, nebo zaznamenat kontakty na osoby blízké a svého praktického lékaře. Více v přílohách.

Publikováno 11. 7. 2019 12:44

2 Starší