Úvod > Aktuality

Aktuality

Co zajímavého se kdy v obci dělo? Kde najdete důležité informace potřebné pro komunikaci s obcí? Kdy bude nejbližší obecní akce? Prostě mnoho důležitých i zajímavých informací ze života Obce Bílá.

Novější 1 3

Informace o 3. vlně přijmu žádostí na kotlíkové dotace

Seminář je určen všem žadatelům o kotlíkovou dotaci a cílem je nejen představit vyhlášený program, ukázat vyplnění a odeslání samotné žádosti, ale i informovat žadatele o celém procesu administrace až po závěrečné vyúčtování. Přijímání žádostí o dotaci bude dle programu odstartováno až 23. září od 16:00 hodin.

Publikováno včera v 14:59

Seniorská obálka

Jedná se o tiskopis, ve kterém si každý senior nebo zdravotně postižený může vyplnit základní informace o svém zdravotním stavu, lécích, které užívá, nebo zaznamenat kontakty na osoby blízké a svého praktického lékaře. Více v přílohách.

Publikováno 11. 7. 2019 12:44

Pozvání na několik blížících se zajímavých akcí v Podještědí.

Spolek Dubáci Vás zve na několik blížících se zajímavých akcí v Podještědí. Plakáty s podrobnějšími informacemi jsou obsaženy v přílohách.

Publikováno 9. 7. 2019 14:25

Cyklistický závod "ČESKÝ POHÁR MLÁDEŽE A ŽEN 2019"

Jedná se o závod na trase Hodkovice n. M. - Petrašovice - Sobotice - Český Dub - Vlčetín - Hodkovice n. M.Start na náměstí T. G. Masaryka v Hodkovicích n. M. a cíl na silnici III/2787 na úrovni MK Pod Letištěm. Závod se koná v neděli 8.září 2019 od 09:45 hod. do cca 16:00 hod. V průběhu závodu bude platit dopravní omezení na silnici III/2787 (jednosměrný provoz ve směru Hodkovice n. M.,Petrašovice,Český Dub) a na silnici II/278 (jednosměrný provoz ve směru Český Dub,Vlčetín,Hodkovice n.M.).

Publikováno 9. 7. 2019 12:56

Dotace obce Bílá pro rok 2019

Poskytování dotací na podporu kulturních, sportovních, uměleckých, zájmových a propagačních aktivit v Obci Bílá v roce 2019

Publikováno 7. 5. 2019 10:57

Informativní rozbor vody pro soukromé osoby za velmi výhodnou cenu.

Mezi lidmi je velký zájem o informaci, jakou kvalitu má voda ve vlastních zdrojích (studny, vrty), jen nebývá povědomí jak a kde takový rozbor zajistit. V rámci služeb Zdravotní Ústav se sídlem v Ústí nad Labem nabízí nyní pro soukromé osoby informativní rozbor vody za velmi výhodnou cenu. Více informací v přiložených letácích.

Publikováno 16. 4. 2019 13:13

Terénní ošetřovatelská a pečovatelská služba

Nabízí služby s cílem umožnit občanům nemocným,občanům tělesně postiženým a seniorům nadále důstojně žít v domácím prostředí.

Publikováno 16. 4. 2019 8:50

Rozšíření sběru tříděných odpadů

Od 15.dubna 2019 je rozšířen sortiment tříděných odpadů o sběr jedlých olejů. Nádoby jsou zatím umístěny na Bílé u kult.domu a ve Vlčetíně na parkovišti proti restauraci. Pokud se tato služba osvědčí, a bude zájem i z dalších částí obce, je možné tuto službu rozšířit i tam. Bližší informace jsou uvedeny v přiložených letácích.

Publikováno 22. 3. 2019 13:31

Trávnické čumprdění

V sobotu 2. března v poledne se konal již čtvrtý ročník Trávnického čumprdění, tedy masopustního reje v Trávníčku. Pro ilustraci této oblíbené akce přikládáme několik fotografií.

Publikováno 12. 2. 2019 7:48

Nabídka přivýdělku

Firma Ultratech sídlící ve Vlčetíně čp. 85 (bývalý kravín) shání uklizečku. Práce cca na 10h týdně, úklid kancelářských prostor a dílny. Odměna 100,- Kč/h. Je to vhodné pro maminky na MD či aktivní důchodkyni. Volná pracovní doba, lze se domluvit na dnech i na časech, podle oboustranných možností.

Publikováno 11. 2. 2019 10:01

Novější 1 3